Jack Lemmon

John Uhler Lemmon III

8,6
8 275 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jack Lemmon

Wreszcie w Top100

użytkownik usunięty

Nareszcie Lemmon dostał się do rankingu, choć znając użytkowników FW nie utrzyma się zbyt długo.

Moja radość nie zna granic!
Jednak pewnie pojawią się idiotyczne tematy "Kto to i co on tam robi?",a Jack poleci na łeb na szyję, ale póki co cieszę się tym co mamy^^

No niestety pewnie niedlugo spadnie nie tyle z top10 co z top100 a aktorzy takiego formatu jak: Jack Lemmon,Cary Grant,Humphrey Bogart,Jack Hawkins,Charles Bronson,Jack Warden,James Stewart,Lawrence Oliver,Anthony Quinn,Henry Fonda,Alec Guinness,Clark Gable,Charles Durning,Martin Balsam,Gary Cooper,Walter Matthau,Steve McQueen,Gregory Peck,Charlton Heston,Sidney Poitier,Spencer Tracy,Lee Marvin,Toshirô Mifune sa zbyt malo popularni zeby znalesc sie w top100 ba zeby wogole miec przekroczonych 1000 glosow no niestety 80% ludzi na FW nie zna wyzej wymienionych prze ze mnie nazwisk szkoda no ale nic na to nie poradzimy.

Krzych1

A wszystko dlatego, że fanki "Deppusia" zadbają o to, aby nikt nie wyprzedził ich koffanego misiaczka.

JaszczurXP

to jego jeszcze nie było w top 100?

JaszczurXP

Kto to Deppuś?

Krzych1

"zbyt mało"? Po jakiemu to?

użytkownik usunięty

"choć znając użytkowników FW nie utrzyma się zbyt długo."
Tak jak to było z takim Javierem Bardemem :( jakieś dzieci go zaatakowały i ostro spadł :(

Super debiut w top100:) Obawiam, się tylko, ze w ciągu tygodnia dostanie mnóstwo jedynek od osób, które żadnego filmu z nim nie widziały...

Grunt, że za wczasu dałem mu 8 oczek i miejsce w Ulubionych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones